Noteikumi

Kā iegādāties preces?

 1. Ielieciet izvēlēto preci/es grozā (Ielikt grozā)
 2. Lai aplūkotu pirkumu grozu, spiediet uz groza attēlu labajā augšējā stūrī.
 3. Pārbaudiet groza saturu un izvēlieties piegādes veidu.
 4. Ja vēlaties apmaksāt pirkumu caur Paypal sistēmu, tad spiediet “Check out with Paypal”. Šī saite jūs aizvedīs uz Paypal formu, kurā varēsiet veikt apmaksu ar bankas karti vai Paypal kredītu.
 5. Ja vēlaties saņemt rēķinu un apmaksāt to internetbankā vai bankas filiālē, tad spiediet “Turpināt noformēt pirkumu”.
 6. Ievadiet kontaktinformāciju un piegādes adresi. Ja vēlaties lai sūtījums tiktu piegādāts citā adresē varat izvēlēties šo iespēju.
 7. Izvēlieties maksāšanas veidu.
 8. Iepazīstieties un apstipriniet savu piekrišanu linieva.lv lietošanas noteikumiem.
 9. Apstipriniet pasūtījumu spiežot “Veikt pasūtījumu” un gaidiet, kad ar jums sazināsies veikala darbinieks.
 10. Pasūtījumam Jūs varat sekot savā epastā – saņemsiet no mums gan pasūtījuma apstiprinājumu, gan izsūtīšanas epastus.

Kā samaksāt?

 1. PĀRSKAITĪJUMS – Jūs varat veikt pārskaitījumu gan kā fiziska, gan juridiska persona. Ja būsiet izvēlējies maksāt ar bankas pārskaitījumu, jums tiks atsūtīts rēķins. Prece tiks izsūtīta pēc maksājuma saņemšanas pārdevēja kontā.
 2. Paypal – Jūs varat veikt maksājumu caur Paypal sistēmu ar norēķinu karti. Sekojiet norādēm Paypal mājaslapā (www.paypal.com). Ņemiet vērā, ka Paypal valūtas konvertācijas kursu atšķirības dēļ summa var mainīties.
 3. Par samaksas dienu tiek uzskatīta diena, kad maksājums saņemts pārdevēja bankas kontā.
 4. Preces veikalā tiek rezervētas un gaida apmaksu 3 kalendārās dienas. Ja samaksa netiek veikta, pasūtījums tiek anulēts.

Par fotogrāfijām

Lai arī mēs cenšamies pēc iespējas precīzāk parādīt preču izskatu fotogrāfijās, klientam jāņem vērā, ka krāsu attēlojums var atšķirties dažādās iekārtās un ekrānos. Ir iespējams, ka audumu faktūra un krāsa izskatās citādi dienasgaismā vai mākslīgajā apgaismojumā. Lūdzam to ņemt vērā, iegādājoties preces. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar veikalu.

Par piegādi

Piegādes laiki:
Precēm, kuras ir noliktavā : 1-3 darba dienas laikā, pēc apmaksas saņemšanas.
Precēm pēc pasūtījuma: 2-3 nedēļas pēc rēķina apmaksas.
Ja nav citas vienošanās, preces, kuras ir pieejamas noliktavā, tiek iepakotas un nosūtītās nākošajā darba dienā pēc maksājuma saņemšanas pārdevēja bankas kontā.
Ja preces nav noliktavā, tad piegādes laiks jāsaskaņo ar veikalu par katru preci atsevišķi. Lūdzam ņemt vērā, ka atkarībā no jūsu izvēlētā piegādes veida, piegādes laiks var atšķirties.

Izvēloties piegādi mājās, kurjers piegādās jūsu pasūtījumu līdz jūsu durvīm. Kurjers sazināsies ar jums, lai precizētu ērtāko piegādes laiku. Klients ir atbildīgs par to, lai būtu pieejams/sazvanāms piegādes laikā un saņemtu preci.

Izvēloties piegādi pasta nodaļā Jūsu pasūtījums pēc rēķina apmaksas tiks nosūtīts uz jūsu norādīto pasta nodaļu. Uz jūsu mobilo tālruni jūs saņemsiet īsziņu par to, ka pasūtījums ir atnācis uz pastu. Jums būs jādodas uz pasta nodaļu, lai to saņemtu.

Izvēloties piegādi pakomātā, jūs sūtījumu saņemsiet uz jūsu norādīto pakomātu kādā no lielākajām Latvijas pilsētām (Pakomātu karte). Sūtījums pakomātā parasti nonāk otrā dienā pēc nosūtīšanas un tiek uzglabāts 7 dienas. Klients ir atbildīgs par laicīgu sūtījuma izņemšanu no pakomāta.

Par preču atgriešanu

Ja veikala vai pārvadātāja vainas dēļ būsiet saņēmuši nekvalitatīvu vai bojātu preci, jums tiks atmaksāta preces cena, neskaitot piegādes izmaksas. Pirms preču atgriešanas pircējam obligāti jāsazinās ar pārdevēju telefoniski vai epastā.
Preces ir iespējams atgriezt saskaņā ar LV likumdošanā  paredzēto kārtību (Vairāk lasiet šeit  un šeit). Lūdzu ņemiet vērā, ka tām jābūt nelietotām, ar nenoņemtām birkām un oriģinālajā iepakojumā. Pircējam jāuzrāda pirkumu apliecinošs dokuments. Par preču nosūtīšanu atpakaļ un ar to saistītajām izmaksām ir atbildīgs pircējs. Par preces atgriešanas datumu tiek uzskatīts datums, kurā prece saņemta. Pēc preces saņemšanas pircējam uz viņa bankas kontu 10  dienu laikā tiek atmaksāta preces vērtība.
Atgādinām, ka preces, kas izgatavotas pēc īpaša pasūtījuma vai pielāgotas pircēja vēlmēm, nevar tikt atgrieztas.

Mēs ļoti cenšamies, lai jums patiktu, tas, ko esat iegādājušies, tādēļ lūdzam jūs sazināties ar mums jebkādu neskaidrību gadījumā. Te būs Kontakti.